Newsletter

O mnie

Zespół projektantów i managerów firmy APMD może poszczycić się reputacją profesjonalistów, gotowych sprostać najbardziej wymagającym klientom oraz wyzwaniom, szczególne w sektorach projektów komercyjnych, inwestycji Mixed-Use, centrów handlowych oraz inwestycji publicznych. Firma posiada również doświadczenie w dziedzinie rozbudowy istniejących centrów handlowych i budynków biurowych oraz projektach wnętrz dla dużych korporacji.

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy w wysoko wyspecjalizowanych dyscyplinach, poparte dużą ilością projektów zrealizowanych w Polsce i na arenie międzynarodowej, znajomość środkowoeuropejskich rynków oraz doskonała znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego stawiają APMD w czołówce firm tego typu na rynku. Filozofia pracy APMD wypływa z założenia, że dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości uwarunkowane jest połączeniem procesów projektowania z dialogiem. Taki dialog odbywa się pomiędzy klientem, konsultantami, wykonawcami i użytkownikami. Celem tej partnerskiej współpracy jest osiągnięcie syntezy idei estetycznych, założeń funkcjonalnych, zasad zrównoważonego rozwoju - jednym słowem: satysfakcji wszystkich stron.

Od momentu założenia w 2006 roku, APMD wdraża w swoich projektach i działalności zasady zrównoważonego rozwoju. Firma tworzy projekty przyjazne środowisku, energooszczędne, pomagające ulepszyć globalne warunki funkcjonowania, stosuje indywidualne podejście do klienta oraz nieschematyczne metody dochodzenia do rozwiązań projektowych.Jednym z ważniejszych celów firmy jest utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami, budowanie wizerunku wiarygodnego partnera, który dostarcza rozwiązania najwyższej jakości w założonym czasie i budżecie.

czytaj więcej

Du Pont | Warszawa | 2011

/media/realization/147440737744844107.jpg /media/realization/147440737736566135.jpg /media/realization/147440737740762015.jpg