Newsletter

O marce

ArtFurni – redesign mebli
Oryginalne i niepowtarzalne fotele i krzesła

ArtFurni to projekt, który wynika z miłości do pięknych i oryginalnych mebli, w szczególności mebli tapicerowanych - foteli, krzeseł, sof, szezlongów etc. Podstawową działalnością ArtFurni jest redesign mebli, czyli odnowienie, zmiana charakteru, szaty i oprawy z zachowaniem duszy mebla.
ArtFurni wyszukuje oryginalne meble reprezentujące rozmaite style, często niedoceniane i zapomniane. Zamysłem ArtFurni jest troska o ocalenie od zniszczenia wartościowych mebli, klasyków wzornictwa, pamiątek dokumentujących naszą historię.
ArtFurni tworzy meble unikatowe, które z założenia są zaprzeczeniem masówki, meble wyjątkowe eksponujące swoją osobowość. Meble w nowej odsłonie ArtFurni stają się nowoczesne, ekstrawaganckie, otrzymują nowe życie.
Wszystkie meble w ArtFurni przechodzą proces profesjonalnej renowacji, przez co zyskują nowy charakter i design.
Zgodnie z zamysłem ArtFurni, meble mogą zostać przemalowane różnymi technikami na dowolny kolor, bądź można im nadać inną niż zastana fakturę.
W swoich projektach ArtFurni korzysta z tkanin obiciowych, które wyszukuje zarówno u polskich producentów, jak i sprowadza je pod konkretne zamówienie z zagranicy oraz z tkanin z nadrukiem projektu ArtFurni.
Tzw. photo redesign jest czymś co wyróżnia ArtFurni. Każdy obraz zarejestrowany przez obiektyw aparatu może zostać przeniesiony na materiał, przez co mebel zyskuje zaskakujący wygląd i jest niepowtarzalny.
ArtFurni poddaje redesingowi meble według własnego pomysłu, na zamówienie Klienta oraz tworzy od podstaw autorskie meble zgodnie z własnym projektem. Meble ArtFurni są propozycją, dla tych którzy poszukują niebanalnych form i rozwiązań do swojego wnętrza.
czytaj więcej

Linie produktowe