Newsletter

O marce

Daj mi design to warszawska pracownia typu design and build studio, która projektuje i zarazem produkuje meble oraz elementy wyposażenia wnętrz. Daj mi design tworzą dwaj architekci, którzy jakiś czas temu zmienili skalę swojej pasji i zamiast budynkami zajęli się sztuką użytkową.

Meble tworzone przez Daj mi design powstają przy użyciu nowoczesnego oprogramowania do projektowania, które z jednej strony umożliwia osiąganie bardzo skomplikowanych, absolutnie nieosiągalnych tradycyjnymi metodami form, a z drugiej ułatwia szybkie ich wyprodukowanie dzięki frezarce cyfrowej CNC. Taki proces technologiczny umożliwia elastyczne dostosowywanie rozmiarów mebli do indywidualnych potrzeb klienta.

Ze względu na ustalony proces projektowo-produkcyjny twórcy z Daj mi design eksperymentują z tymi materiałami, które da się obrabiać na CNC. Ich ulubionym materiałem jest sklejka, ze względu na swoją prostotę, piękno ale i dużą wytrzymałość.

Inspiracją dla projektantów z Daj mi design jest współczesna architektura oraz formy organiczne spotykane w przyrodzie, które często skrywają w sobie znaczenie matematyczne. Obaj projektanci kończyli wydziały architektury we Włoszech, stąd także ich fascynacja włoskim designem.

Studio kompletuje właśnie portfolio mebli, które charakteryzować się będą skomplikowaną ale nie przytłaczającą formą, będą oryginalne ale nie krzykliwe. Projektanci z Daj mi design poszukują takich rozwiązań, by tworzone przez nich meble były wielofunkcyjne.
czytaj więcej

Linie produktowe

stoły i stoliki

Meble tworzone przez Daj mi design powstają przy użyciu nowoczesnego oprogramowania do projektowania, które z jednej strony umożliwia osiąganie bardzo skomplikowanych, absolutnie nieosiągalnych tradycyjnymi metodami form, a z drugiej ułatwia szybkie ich wyprodukowanie dzięki frezarce cyfrowej CNC. więcej


krzesła

Wycięte na frezarce cyfrowej CNC, ze sklejki brzozowej lub bukowej w całości łączone za pomocą wyprofilowanych wpustów (bez śrub czy wkrętów), lakierowane więcej