Newsletter

O marce

Michał Kowalczuk i Marysia Markowska. W marcu tego roku postanowiliśmy założyć markę projektową, którą nazwaliśmy Renament. Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie w przydomowym warsztacie. Naszym głównym celem jest projektowanie i wytwarzanie przedmiotów codziennego użytku, z dbałością o detale i najwyższą jakość wykonania.
Pierwsze produkty zaprojektował Michał, zajmuje się on też ich wykonywaniem. Marysia jest odpowiedzialna za stronę graficzną i marketingową. Jednak podział ról nie jest sztywny i pomagamy sobie wzajemnie.

Pierwszym projektem Renamentu jest lampa Krater. Jest to wisząca lampa wykonana z płyty z włókien drzewnych. Daje przyjemne, ukierunkowane światło, przez co szczególnie dobrze nadaje się do oświetlenia stołu w kuchni lub jadalni. Kratery pakowane są w również ręcznie wykonywane przez nas pudła z firmowym jelonkiem. Kolejne produkty to lampa Norma (wykonana z litego drewna mahoniowego i jaworowego, impregnowana woskiem pszczelim) stołek Rant (z drewna jaworowego, jesionowego lub dębowego z siedziskiem z wyprawianej naturalnie skóry juchtowej) oraz skrzynka na kwiaty Szron (płyta MDF, malowana).
czytaj więcej

Linie produktowe