Newsletter

BAUX Arch i Curve

26.09.2018

Nazwa


Nowy panel akustyczny BAUX Arch oraz BAUX Curve to dwa najnowsze dodatki do innowacyjnej kolekcji płyt z wełny drzewnej BAUX. Zarówno Arch, jak i Curve można łączyć z istniejącymi kształtami płyt BAUX, oferując architektom i projektantom wnętrz nowe, ekscytujące możliwości kreatywnego projektowania akustycznego.

Zaprojektowane przez Form Us With Love we współpracy z BAUX, nowe panele dźwiękochłonne Arch and Curve łączą elementy klasyczne z nowoczesną funkcją w ponadczasowym motywie.
Zaprojektowane z myślą o wielkich pomysłach i dużych wnętrzach, zaokrąglone panele umożliwiają projektantom tworzenie bardziej płynnej siatki projektów poprzez łączenie liniowych sekwencji paneli.

Można też mieć dużo radości podczas zabawy z panelem Arch i Curve, gdy tak jak Hem Inhouse zdecydujemy się na połączenie ich z wnętrzami pełnymi mebli inspirowanych wzorami z lat 70-tych.

Arch i Curve są wykonane z przyjaznej dla środowiska wełny drzewnej, która zapewnia doskonałą absorpcję dźwięku dla każdego projektu, niezależnie od wielkości.
Więcej info o panelach i płytkach akustycznych BAUX: biuro@domibiuro.plFot. Charlie Chuck