Newsletter

Rośliny PROJECT CUBE

16.11.2016

Nazwa
Naszą uwagę przykuły ostatnio niezwykłe rośliny- oplątwy. Oferowane przez Project Cube epifity należą do roślin które nie zakorzeniają się w glebie, w naturze często rosną na drzewach czy krzewach (nie są pasożytami, potrzebują jedynie podpory). Wszystkie składniki odżywcze czerpią z wody i powietrza. Dzięki temu, przeniesione w warunki domowe stają się niezwykłym elementem dekoracyjnym dającym nieograniczoną możliwość aranżacji.

Dbanie o oplątwy jest proste, gdyż większość wystarczy spryskać dwa razy w tygodniu wodą. Zamiennie można robić im 4 godzinne kąpiele dwa razy w miesiącu. Niezwykle ważne jest, aby roślina po każdej kąpieli dobrze przeschła.

Uzupełnieniem tych niezwykłych roślin jest rodzina kubików w kolorze naturalnego drewna lub bieli. Proste sześcienne formy w zestawieniu z oplątwami - małymi dziełami sztuki stworzonymi przez matkę naturę - nabierają charakteru. Są dodatkiem, który nie tylko idealnie sprawdzi się w większości wnętrz, ale również nada im niepowtarzalny klimat i styl.

Od niedawna Project Cube oferuje całkiem nową i tajemniczą roślinę neoregelię. Kapłanka Ognia pochodzi z Brazylii. Tak jak wszystkie rośliny w rodzinie Project Cube może być hodowana bez ziemi (choć można ją ukorzenić).


http://www.projectcube.pl/